Poznaj Dogs&Drops

Zdrowie Twojego Psa Jest w Twoich Rękach

 

1. Zdrowie przede wszystkim

Zdrowa dieta zapewnia czystsze zęby, lepszą kontrolę wagi, bardziej odżywoną skórę i sierść oraz ogólnie lepsze zdrowie. Dodaj karmę dla psów Dogs&Drops do diety swojego psa, a już nigdy nie spojrzysz wstecz. W naszej ofercie znajdziesz również 100% naturalny olej z łososia atlantyckiego i lnu, który zapewni Twojemu psu dodatkową suplementację w kwasy tłuszczowe Omega odpowiedzialne za zdrową skórę, lśniącą sierść, mocne serce i odporność.

Zobowiązanie jakiego podjęliśmy się w stosunku do naszych rodzin i wszystkich właścicieli psów, to aby zaoferować najzdrowsze jedzenie na rynku bez kompromisów w kwestii jakości i zdrowia. Wierzymy, że wysokiej jakości składniki sprawiają, że zwierzęta są zdrowsze. Wierzymy również, że jedynym sposobem zagwarantowania jakości i bezpieczeństwa żywności, którą serwujemy naszym zwierzętom, jest wytworzenie jej z tych samych składników, które sami jemy. 

2. Składniki o jakości jak dla ludzi

Karmy Dogs&Drops produkowane są wyłącznie ze składników jakości żywności dla ludzi. To właśnie one tworzą smaczną, zdrową, wysokiej jakości karmę dla naszych najlepszych przyjaciół, z suchymi przysmakami pochodzącymi z lokalnych źródeł, jak również z ziołami i składnikami wegetariańskimi. Wszystkie nasze produkty są pozyskiwane w Europie, z wyjątkiem jagnięciny, która może pochodzić z Wielkiej Brytanii lub Nowej Zelandii, ale nadal spełnia te same surowe standardy jakości żywności dla ludzi. Każdy suplement jest pochodzenia indywidualnego i jakości farmaceutycznej dla ludzi. Wszystkie nasze produkty są przygotowywane we współpracy z lekarzami weterynarii oraz dietetykami, dlatego utrzymujemy najwyższe możliwe standardy. Przygotowujemy nasze produkty żywnościowe dla psów z taką samą starannością, jakiej dokładamy przy przygotowywaniu posiłków dla własnych rodzin. Poczytaj o właściwościach zdrowotnych naszych składników i suplementów opisanych na podstronach naszych produktów.

3. Bez tłuszczu z kurczaka

Karmy Dogs&Drops nie zawierają mięsa kurzego, wobec czego dieta psa może być wolna od białka kurzego. Wybór pokarmu z odpowiednimi źródłami tłuszczu pomoże Twojemu psu utrzymać idealną kondycję – bez drapania, wymiotów i luźnych kup.

4. Niskotemperaturowy proces produkcyjny GSC

Nasz wyjątkowy, niskotemperaturowy proces produkcyjny GSC (Gently Steam Cooking) pozwala na tworzenie receptur o dużym nasyceniu składników odżywczych, które wymagają mniejszego spożycia i zapewniają zdrową dietę. W każdym dropsie zachowane jest mnóstwo wartości odżywczych, a wyjątkowo pyszny smak uprzyjemnia każdy dzień.

5. Psy to lubią

Psy uwielbiają zapach świeżo przygotowanych mięs, które mogą bezpiecznie spożywać. Lekko gotujemy wszystkie mięsa, aby spełniać minimalne temperatury dla zachowania ich wartości odżywczych. Używamy tylko pełnowartościowych mięs - nigdy mielonych kości, innych odpadów mięsnych, konserwantów, czy wypełniaczy. Nasze jedzenie ma być najlepszym przyjacielem układu pokarmowego twojego psa. Po zmieszaniu z warzywami i zdrowymi suplementami, wszystkie składniki są mielone na małe kawałki, aby ułatwić trawienie i zmieszane razem, aby osiągnąć optymalną równowagę białka, tłuszczu, węglowodanów i składników odżywczych. Mieszana żywność jest formowana w dropsy i delikatnie suszona, więc nigdy nie musimy używać konserwantów. 

6. Zero kompromisów i spożywczych “sztuczek”

Nigdy nie zobaczysz produktów ubocznych pochodzenia mięsnego, glutenu, syntetycznych suplementów, GMO lub innych wypełniaczy. Zamiast tego znajdziesz świeże, pełnowartościowe składniki, które są naturalnie bogate w wartości odżywcze, które możesz w rzeczywistości rozpoznać i wymówić.

7. Surowe mięso

Nie ma potrzeby dodawania sztucznych aromatów do naszych potraw. Używamy prawdziwego mięsa, a nie tylko smaku mięsa. Żywność Dogs&Drops jest kompletna i zbilansowana, aby spełniać wytyczne żywieniowe Głównego Inspektoratu Weterynarii. Nie poprzestajemy na „surowych” wartościach wymaganych do etykietowania. Dogs&Drops oferuje dodatkową analizę żywieniową wszystkich niezbędnych składników odżywczych w oparciu o zdolność psa do trawienia pokarmu, aby zapewnić wchłanianie odpowiedniej ilości składników odżywczych.

8. Pielęgnacja

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych przyjaciół poszliśmy jeszcze dalej. W Dogs&Drops oferujemy prawdopodobnie najbardziej naturalne, delikatne szampony dla psów. Dogs&Drops Botanicum to najwyższej jakości dermokosmetyki dla psów ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Poznaj produkty Dogs&Drops i przekonaj się o ich wyjątkowej jakości. 

 

Dogs&Drops – zdrowe psy, szczęśliwe domy