SOME WORDS ABOUT US

Well-coordinated teamwork speaks About Us

We love what we do

A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia.

Our working process

She packed her seven versalia, put her initial into the belt and made herself on the way.

Dogs&Drops

NASZA HISTORIA

Marka Dogs&Drops narodziła się z nieoczywistej, ale pięknej historii, w której dwóch braci i ich dwóch przyjaciół, pochodzących ze skrajnie różnych światów, znaleźli wspólny język i zapał do projektu, który koncentruje się na poprawie jakości i długości życia zwierząt domowych. Od momentu powstania w 2019 roku, a szczególnie od roku 2021, kiedy to firma nabrała rozpędu, Dogs&Drops stale się rozwija, kierując swoją misję ku przyszłości.

Filozofia marki koncentruje się wokół przekazu "zdrowy pies to szczęśliwy dom", który stał się motorem napędowym dla zaangażowania się członków zarządu w tworzenie i rozwijanie marki. Produkty oferowane przez Dogs&Drops są wybierane i opracowywane z myślą o podstawowej koncepcji dbałości o zdrowie i dobrostan zwierząt.

Właściciele marki, Robert, Mariusz, Sebastian i Łukasz, tworzą rdzeń rodziny Dogs&Drops. Ich różnorodne wartości i charaktery sprawiają, że firma rozwija się dynamicznie, zachowując przy tym spójność misji i celów. Do tego zgranego zespołu dołączają dwie miłośniczki zwierząt, Daria i Agnieszka, które stanowią serce kobiecej strony tej rodzinnej firmy.

Razem, członkowie zespołu Dogs&Drops tworzą harmonijną i zgraną rodzinę, której celem jest nie tylko oferowanie najwyższej jakości produktów dla zwierząt, ale także promowanie idei zdrowego, szczęśliwego i aktywnego życia wśród społeczności miłośników zwierząt.

W końcu, marka Dogs&Drops nie tylko oferuje produkty, ale stanowi inspirującą historię pasji, zaangażowania i przyjaźni, która przekłada się na jakość życia zarówno ludzi, jak i ich ukochanych zwierząt.

Poznaj Dogs&Drops

ZDROWIE TWOJEGO PSA JEST W TWOICH RĘKACH

1. Zdrowie przede wszystkim

Zdrowa dieta zapewnia czystsze zęby, lepszą kontrolę wagi, bardziej odżywoną skórę i sierść oraz ogólnie lepsze zdrowie. Dodaj karmę dla psów Dogs&Drops do diety swojego psa, a już nigdy nie spojrzysz wstecz. W naszej ofercie znajdziesz również 100% naturalny olej z łososia atlantyckiego i lnu, który zapewni Twojemu psu dodatkową suplementację w kwasy tłuszczowe Omega odpowiedzialne za zdrową skórę, lśniącą sierść, mocne serce i odporność.

Zobowiązanie jakiego podjęliśmy się w stosunku do naszych rodzin i wszystkich właścicieli psów, to aby zaoferować najzdrowsze jedzenie na rynku bez kompromisów w kwestii jakości i zdrowia. Wierzymy, że wysokiej jakości składniki sprawiają, że zwierzęta są zdrowsze. Wierzymy również, że jedynym sposobem zagwarantowania jakości i bezpieczeństwa żywności, którą serwujemy naszym zwierzętom, jest wytworzenie jej z tych samych składników, które sami jemy. 

2. Składniki o jakości jak dla ludzi

Karmy Dogs&Drops produkowane są wyłącznie ze składników jakości żywności dla ludzi. To właśnie one tworzą smaczną, zdrową, wysokiej jakości karmę dla naszych najlepszych przyjaciół, z suchymi przysmakami pochodzącymi z lokalnych źródeł, jak również z ziołami i składnikami wegetariańskimi. Wszystkie nasze produkty są pozyskiwane w Europie, z wyjątkiem jagnięciny, która może pochodzić z Wielkiej Brytanii lub Nowej Zelandii, ale nadal spełnia te same surowe standardy jakości żywności dla ludzi. Każdy suplement jest pochodzenia indywidualnego i jakości farmaceutycznej dla ludzi. Wszystkie nasze produkty są przygotowywane we współpracy z lekarzami weterynarii oraz dietetykami, dlatego utrzymujemy najwyższe możliwe standardy. Przygotowujemy nasze produkty żywnościowe dla psów z taką samą starannością, jakiej dokładamy przy przygotowywaniu posiłków dla własnych rodzin. Poczytaj o właściwościach zdrowotnych naszych składników i suplementów opisanych na podstronach naszych produktów.

3. Bez tłuszczu z kurczaka

Karmy Dogs&Drops nie zawierają mięsa kurzego, wobec czego dieta psa może być wolna od białka kurzego. Wybór pokarmu z odpowiednimi źródłami tłuszczu pomoże Twojemu psu utrzymać idealną kondycję – bez drapania, wymiotów i luźnych kup.

4. Niskotemperaturowy proces produkcyjny GSC

Nasz wyjątkowy, niskotemperaturowy proces produkcyjny GSC (Gently Steam Cooking) pozwala na tworzenie receptur o dużym nasyceniu składników odżywczych, które wymagają mniejszego spożycia i zapewniają zdrową dietę. W każdym dropsie zachowane jest mnóstwo wartości odżywczych, a wyjątkowo pyszny smak uprzyjemnia każdy dzień.

5. Psy to lubią

Psy uwielbiają zapach świeżo przygotowanych mięs, które mogą bezpiecznie spożywać. Lekko gotujemy wszystkie mięsa, aby spełniać minimalne temperatury dla zachowania ich wartości odżywczych. Używamy tylko pełnowartościowych mięs - nigdy mielonych kości, innych odpadów mięsnych, konserwantów, czy wypełniaczy. Nasze jedzenie ma być najlepszym przyjacielem układu pokarmowego twojego psa. Po zmieszaniu z warzywami i zdrowymi suplementami, wszystkie składniki są mielone na małe kawałki, aby ułatwić trawienie i zmieszane razem, aby osiągnąć optymalną równowagę białka, tłuszczu, węglowodanów i składników odżywczych. Mieszana żywność jest formowana w dropsy i delikatnie suszona, więc nigdy nie musimy używać konserwantów. 

6. Zero kompromisów i spożywczych “sztuczek”

Nigdy nie zobaczysz produktów ubocznych pochodzenia mięsnego, glutenu, syntetycznych suplementów, GMO lub innych wypełniaczy. Zamiast tego znajdziesz świeże, pełnowartościowe składniki, które są naturalnie bogate w wartości odżywcze, które możesz w rzeczywistości rozpoznać i wymówić.

7. Surowe mięso

Nie ma potrzeby dodawania sztucznych aromatów do naszych potraw. Używamy prawdziwego mięsa, a nie tylko smaku mięsa. Żywność Dogs&Drops jest kompletna i zbilansowana, aby spełniać wytyczne żywieniowe Głównego Inspektoratu Weterynarii. Nie poprzestajemy na „surowych” wartościach wymaganych do etykietowania. Dogs&Drops oferuje dodatkową analizę żywieniową wszystkich niezbędnych składników odżywczych w oparciu o zdolność psa do trawienia pokarmu, aby zapewnić wchłanianie odpowiedniej ilości składników odżywczych.

8. Pielęgnacja

W trosce o zdrowie i dobre samopoczucie naszych przyjaciół poszliśmy jeszcze dalej. W Dogs&Drops oferujemy prawdopodobnie najbardziej naturalne, delikatne szampony dla psów. Dogs&Drops Botanicum to najwyższej jakości dermokosmetyki dla psów ze skórą wrażliwą, skłonną do podrażnień i alergii. Poznaj produkty Dogs&Drops i przekonaj się o ich wyjątkowej jakości. 

 

Dogs&Drops – zdrowe psy, szczęśliwe domy

Sprawdź nas w Social Media

WORDS ABOUT US

Our Team

Convallis ullamcorper aliquet ultrices orci cum vestibulum lobortis erat.

Mark Jance

CEO / FOUNDER

Aviana Plummer

CEO / FOUNDER

Braydon Wilkerson

CEO / FOUNDER

Kristin Watson

CEO / FOUNDER
5
LAT DOŚWIADCZENIA
190
WYSŁANE PACZKI
2000
ZADOWOLENI KLIENCI

Our company history and facts

I should be incapable of drawing a single stroke at the present moment; and yet I feel that I never was a greater artist than now.

Design & development process demonstration

A wonderful serenity has taken possession of my entire soul,like these sweet mornings of spring which I enjoy with my whole heart.

Dogs&Drops

NASI PARTNERZY